Polat Hukuk Bürosu

Av. Şahin POLAT

- 1965 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Ankara'da yaptı. Bursa Işıklar Askeri Lisesi ve Kara Harp Okulu öğrenimini müteakip, sırasıyla Vize, Gerger ve Havza İlçelerinde Askerlik Şubesi Başkanlığı yaptı.

- Bu arada 1999 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Askeri Hakim sınıfına geçerek sırasıyla Kıbrıs Askeri Mahkemesinde(kıdemli hakim), Askeri Yüksek İdare Mahkemesinde (tetkik hakimi ve savcı) ve J.Asyş.Kolordu K.lığında adli müşavir olarak görev yaptı. 2012 yılında kendi isteğiyle emekliye ayrıldı. 

- Selçuk Üniversitesinde Kamu Hukuku ve Yakın Doğu Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler  alanlarında yüksek lisans eğitimi yapmıştır. Çok iyi derecede Almanca bilmektedir. 

 

Polat Hukuk Bürosu Necatibey Cad. Balıkçıoğlu İş Merkezi Kat:7 No:4/149 Sıhhiye / Ankara , T: (312) 232 64 66, F: (312) 230 70 79
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki dökümanlar ve resimler kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz. © 2013
Web Tasarım